Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 31
візитів сьогодні: 5627
візитів всього: 581742
Прогноз погоди
Дітям з особливими потребами – постійна підтримка
10 лютого 2015 року 14:51
У Житомирі пройшла дводенна благодійна акція під патронатом в.о.міського голови Любові Цимбалюк для дітей з особливими потребами. Організатором  заходу виступив Житомирській міській центр соціальних служб спільно з управлінням культури міської ради.
 
«Діти з вадами здоров’я потребують нашої постійної уваги. Не менш важлива підтримка і для мам, які виховують особливих діток. На жаль, міська влада не може забезпечити постійну цілодобову підтримку таких сімей. Тому ми вдячні організаціям, які впроваджують соціальні програми і надають дієву допомогу цим родинам», - зазначила Л.Цимбалюк.
 
У рамках акції спеціалісти виконавчих органів ради відвідали Міжнародний благодійний фонд «Місія в Україну» та Житомирську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат I–III ступенів №2. Діти отримали солодкі подарунки, а дорослі обговорили нагальні питання: впровадження соціальних програм, запобігання ранньому соціальному сирітству, всебічна підтримка сімей з дітьми з особливими потребами.
 
Зокрема, Міжнародний фонд «Місія в Україну» допомагає житомирським дітям з особливими потребами та їх сім'ям. Спеціалісти фонду займаються реабілітацією дітей з інвалідністю, надають консультації жінкам з проблемною вагітністю, організовують безкоштовні літні табори відпочинку "Добра Оселя" для сімей з дітьми з інвалідностями, проводять просвітницькі заняття з профілактики ризикованої поведінки серед молоді.
 
110 дітей з вадами слуху є вихованцями спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату. Педагогічний колектив закладу дбає про гармонійний розвиток школярів.
 
Вихованці та вихователі спеціалізованої школи зустріли гостей теплим прийомом та чудовими музичними композиціями.
 
«Діти з особливими потребами – талановиті, щирі та готові до спілкування. Сподіваюсь, що сьогодні ми змогли подарувати нашим дітям принаймні часточку нашого тепла», - зазначила директор центру соціальних служб Ольга Юрченко.

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare