Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 27
візитів сьогодні: 5626
візитів всього: 547287
Прогноз погоди
Житомир – це хороший приклад як залучати інвестиції в місто, вважає Посол Австрії
9 лютого 2015 року 14:44
Інвестиційну привабливість Житомира обговорили на базі підприємства «Євроголд Індестріз ЛТД» за круглим столом Посли Швейцарії, Австрії, Японії, перший заступник Посла Норвегії, інвестори компаній, які працюють в Житомирі, представники влади міста та області. Іноземні делегати переконані – сьогодні  в українських підприємців та бізнесменів необхідно виховувати європейську культуру ведення бізнесу: прозору, позбавлену корупції. Послам було цікаво побачити досвід ведення бізнесу в Житомирі, який в часи кризи успішно працює та розвивається. Сергій Сухомлин ознайомив присутніх з інвестиційними проектами міста та разом з директором Житомирського регіонального центру з інвестицій та розвитку, презентував індустріальний парк, який буде створено саме в Житомирі.
 
Посол Австрійської Республіки в Україні Вольф Дітріх Хайм зауважив, що ідея створення індустріального парку в місті – хороша перспектива для економічного розвитку: «Ще декілька років тому ми орієнтувалися на те, що б інвестувати у Вінницький регіон. Та за відгуками інвесторів, що працюють на Житомирщині і самі ми маємо позитивний досвід ведення тут бізнесу, вирішили, що тут є хороша перспектива. Для нас було дуже важливо зрозуміти, після презентації проекту, що Житомир – це хороше місто для інвестицій. Ми тут були разом з послом із Японії, він дуже зацікавлений щоб інвестувати в Житомирський регіон. Житомир – це важливий і хороший приклад як залучати інвестиції в місто».
 
Перший заступник міського голови, інформуючи присутніх про найближче майбутнє України, констатував, що в умовах децентралізації окрім повноважень, міста візьмуть відповідальність за наповнення бюджетів. І без залучення інвестицій це зробити буде нереально. А для інвестора важливо створити сприятливі умови, вважає Сергій Сухомлин: «Розуміючи, що в українському законодавстві є складності з простим входженням інвестора на ринок, ми почали розробку проекту «Індустріальний парк» в Житомирі. Спілкуючись багато з європейськими партнерами я добре розумію, що для міста це саме той майданчик, який дасть швидкий ефект та додаткові інвестиції в місто і спростить потенційному інвестору спосіб входу в бізнес та усуне частину адміністративних перешкод, які наразі існують».
 
Після круглого столу його учасники оглянули виробництво підприємства «Євроголд Індестріз ЛТД». Іноземні делегати в рамках свого візиту також ознайомилися з роботою підприємств, котрі працюють з закордонними інвестиціями в Житомирі. Крім «Євроголд Індестріз ЛТД», це ще  «Ферпласт-Україна», ТОВ «Грайф Флексіблс Україна» та ТОВ «Данко».


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare