Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 26
візитів сьогодні: 5620
візитів всього: 576737
Прогноз погоди
ГАЗ – ЦЕ ЗРУЧНО, АЛЕ І НЕБЕЗПЕЧНО.
29 січня 2015 року 13:17
Управління з питань НС та ЦЗН міської ради інформує,
застерігає, рекомендує.
 
 
28 січня поточного року по вул. Короленко, 10, внаслідок порушення правил експлуатації газового обладнання (не працювала витяжка) в одній із квартир багатоповерхового житлового будинку сталося отруєння продуктами згорання від газової плити 2 осіб. Потерпілим надано медичну допомогу.
Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради звертається до населення міста з проханням та вимогою дотримуватись правил встановлення та експлуатації газових приладів.

Перед початком використання газового обладнання необхідно завжди ретельно перевірити тягу у димоходах! Якщо її немає, слід звернутися в житлово-експлуатаційне підприємство чи до спеціалістів, які займаються обслуговуванням димоходів та вентиляційних каналів. Також при експлуатації газових приладів треба передбачити доступ свіжого повітря до кімнат де воно встановлено.

Виходячи з аналізу подій, які трапились в місті, основними порушеннями є:
- самовільне проведення газифікації приміщень, перенесення, заміна та ремонт газового обладнання;
- проведення без дозволу перепланування приміщень, де встановлені газові прилади;
- внесення змін у конструкцію газових приладів, змінення устрою та перекриття димових і вентиляційних систем (каналів), закривання, замуровування «кишень» і люків, що призначаються для очищення димоходів;
- вимикання автоматики безпеки і регулювання, користування газом при несправних газових приладах.
 
Шановні житомиряни!
 
Запам’ятайте! Порушення правил експлуатації газових приладів та обладнання є причиною вибухів, пожеж, отруєнь та загибелі людей.

Бережіть себе та близьких!


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare