Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 26
візитів сьогодні: 5625
візитів всього: 581708
Прогноз погоди
Житомиряни зібрали книги для військових
28 січня 2015 року 18:47
«Подаруй військовому книгу», - під такою назвою в Житомирі пройшла благодійна акція зі збору книг для військових, метою якої є духовна підтримка захисників України. Організатором заходу виступила Централізована бібліотечна система міста.
 
Відтак у Центральній міській бібліотеці ім. В.Земляка відбулася передача книг, зібраних житомирянами, військовій частині А-3204.
 
«Військова частина А-3204 звернулася до нас з проханням допомогти їм створити бібліотеку для військових на базі їхньої військової частини, - розповідає  головний бібліотекар відділу використання  єдиного фонду Централізованої бібліотечної системи Юлія  Ковшун. - Ми із задоволенням відгукнулися та звернулися до житомирян через ЗМІ, і вони виявилися небайдужими, почали приносити літературу. Сподіваємося цей подарунок допоможе військовим та підніме їх дух».
 
Як зазначила  Юлія Ковшун, за час проведення акції, з 1 по 31 грудня, вдалося зібрати близько тисячі книг. Серед них – історична, військова літератури, фантастика, детективи, художня українська література, яка надихає військових у нелегкий час.
 
«На сьогодні морально-психологічна підготовка воїнів має важливе значення, - говорить представник військової частини А-3204  капітан Сергій Довбиш,- адже через книгу людина сприймає світ по-особливому, духовно збагачується.  Я задоволений, що на сьогоднішній день поставили завдання навчати наших воїнів, які до нас вже приходять і ще прийдуть. Ми можемо надати їм якусь літературу, щоб вони могли розвиватися».
 
Також військовослужбовець зазначив, що духовний стан бійця має важливе значення для перемоги.
.
«Приміщення для бібліотеки  вже підготували, а стелажів ще немає, бо на таку кількість книг ніхто не сподівався. За  місяць-два розберемо книги по напрямках і почнемо давати воїнам, щоб у вільний час вони могли читати. Гадаю, це початок,  ми будемо працювати у цьому напрямку, і у нас буде дуже гарна бібліотека»,- сказав військовий.
 
Сергій Довбиш  подякував  організаторам акції та небайдужим житомирянам, які долучилися до неї.

На завершення заходу директор Центральної міської бібліотеки ім.В.Земляка Лариса Харчук висловила вдячність всім житомирянам, які не залишилися осторонь та подарували книги військовим.
 
«Ми сподіваємося, що мудрість, яка накопичена на цих сторінках, допоможе військовим у їх вірній справі, піднесе їхній дух та загартує серце. Це - наша допомога та подяка їм», - зазначили організатори акції.

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare