Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 15
візитів сьогодні: 5410
візитів всього: 354044
Прогноз погоди
Сергій Сухомлин підтримав пропозицію, щоб до оперативного штабу увійшли члени виконкому
28 січня 2015 року 13:34
Вчора під час засідання виконавчого комітету було прийняте рішення, щоб до оперативного штабу увійшли члени виконкому, які мають військовий досвід, а саме: Олег Умінський та Сергій Ушаков. Окрім того, при виконкомі створили робочу групу, яка співпрацюватиме із штабом. Одне із її завдань – координувати  роботу комунальних служб, комерційних підприємств та громадськості.
 
«На сьогодні вже відбулося два засідання штабу», - говорить Сергій Сухомлин. «Ми відпрацювали чотири напрямки: бомбосховища, інформування населення, обладнання 40 камерами відеоспостереження стратегічних об’єктів міста, посилення охорони об’єктів, які підпадають під першочергову загрозу теракту. Загалом, у Житомирі близько 600 підвалів у житлових будинках. 7 об’єктів на території різних підприємств, які можна використовувати в якості найпростіших укриттів. Для прикладу, у сховищі на  ВАТ «Електровимірювач» може перебувати до трьох тисяч людей. Єдине, що це сховище не відповідає всім вимогам бомбосховища. Там немає системи фільтрації радіологічного зараження, слабка система вентиляції. Але, якщо його впорядкувати, то  у момент здійснення збройної атаки, воно підходить» - констатує Сергій Сухомлин.

Щодо інформування населення, то вже розроблено оголошення. Воно буде надруковане та розміщене на інформаційних дошках під’їздів, де мешканці зазначених будинків можуть сховатися. Там же будуть  розміщені контактні номери, з прізвищами відповідальної людини, у якої буде знаходитися ключ від сховища. Також будуть і контакти оперативного штабу.

«Ми розуміємо, що частина цих приміщень не відповідають вимогам. Але ми сподіваємося, що у таких випадках, люди відповідально підійдуть до вирішення цієї проблеми та власними силами допоможуть впорядкувати сховище або принаймні сповістять про його стан у ЖЕКи чи напряму в управління житлового господарства» – продовжує Сергій Сухомлин.

Також, представники 95-ї бригади готові залучити людей, які знаходяться на ротації, це більше 120 військових, до охорони громадського порядку. Всі питання будуть відпрацьовуватися на оперативному штабі.
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове