Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 14
візитів сьогодні: 5413
візитів всього: 354182
Прогноз погоди
У Житомирі посилено охорону громадського порядку та вжито додаткових заходів з безпеки
25 січня 2015 року 14:46

Сергій Сухомлин 25 січня провів нараду із заступниками міського голови та представниками правоохоронних органів.
 
"У зв'язку з терористичним актом у Маріуполі та іншими трагічними подіями на Сході у Житомирі створено оперативний штаб реагування, посилюється охорона  об'єктів, що підлягають під першочергову загрозу терактів. До кінця тижня у місті буде додатково встановлено більше 40 камер відеоспостереження на стратегічних об’єктах (мостах та шляхопроводах). Інформація з них буде передаватися на Міський інформаційний центр, СБУ та обласне управління міліції. На даний момент в Житомирі визначено 600 бомбосховищ у підвалах багатоквартирних будинків та 7 окремих бомбосховищ у центрі міста. У найближчі 3 дні на інформаційних дошках житлових будинків буде розміщена інформація з адресою, номером телефону та ПІБ особи, відповідальної за найближче бомбосховище, а також з контактами Міського інформаційного центру», – повідомив Сергій Сухомлин.
 
Перший заступник міського голови також поінформував, що вже напрацьована пам’ятка для мешканців міста щодо плану дій у надзвичайних ситуаціях. Дана інформація буде розповсюджена через ЗМІ, підприємства та заклади управлінь міської ради, у громадському транспорті та через інші канали сповіщення.
 
«Подібні заходи з посилення безпеки не повинні викликати паніку серед громадян. Краще зараз відпрацювати план дій при можливій загрозі терористичного акту та вжити заходів аби його вчасно попередити. У такому випадку ми зможемо зберегти людські життя», – зазначив Сергій Сухомлин.
 
Телефони для довідок:
Обласний інформаційний центр: 47-51-01
Міський інформаційний центр: 15-80, 481-481


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове