Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 26
візитів сьогодні: 5618
візитів всього: 590118
Прогноз погоди
Перевірено готовність до проведення свята Водохреща
17 січня 2015 року 19:32
 
Відбулась чергова виїзна нарада за участю керівництва міста, представників виконавчих органів міської влади, управління ДСНСУ Житомирської області, міської рятувальної служби на воді та міського відділу УМВС України в Житомирській області.
 
Мета зустрічі – перевірка підготовки до проведення свята Водохреща на території міського гідропарку.
 
«Гучних святкувань в цьому році проводити ми не плануємо у зв’язку з подіями на Сході. Але освячення води та купання на Водохреща – це віра людей в чудесне зцілення та давня православна традиція», - наголосив заступник міського голови Євгеній Демчик, підкреслюючи важливість створення належних умов для зручності людей.
 
Учасники наради обговорили готовність до проведення заходу, зокрема встановлення біотуалету, чоловічого та жіночого наметів з обігрівачами для переодягання та обігріву й підключення електроенергії.
 
«В Житомирі складається вже добра традиція: з кожним роком кількість людей, які приходять на це свято, більшає. Ми намагаємося створити належні умови під час проведення свята для зручності людей», - зазначив заступник міського голови Олександр Бочковський.
 
Усі бажаючі прийняти благодатну купель на річці Тетерів запрошуються до міського гідропарку о 10.00 год 19 січня.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare