Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 27
візитів сьогодні: 5612
візитів всього: 542599
Прогноз погоди
Попередження про небезпеку під час купання на Водохрещення
16 січня 2015 року 12:41
 
За прогнозами синоптиків на період з 18 по 20 січня 2015 року погода буде супроводжуватись складним характером, що проявлятиметься в коливаннях нічної та денної температури від + 2 до – 50, значними опадами, у вигляді мокрого снігу, його налипанні, утворенню ожеледиці.
 
19 січня в місті офіційно проходитиме святкування Водохреща та зимового купання на території центрального пляжу в Гідропарку. Службами виконавчого комітету організовано чергування фахівців міської рятувальної служби на воді, медичних працівників, охорони громадського порядку. Функціонуватимуть чоловічий і жіночий намети з обігрівачами для переодягання та обігріву, намети з гарячим чаєм і кавою.

Шановні учасники купання в ополонці на Водохрещення!

Звертаємо увагу, що купання у крижаній воді без дотримання елементарних правил може призвести до небажаних наслідків для вашого здоров’я. Під час його святкування на водоймах збирається велика кількість людей, а крига може не набрати достатньої міцності у зв’язку з перепадами температури. Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради звертається до усіх громадян із проханням бути уважними та вкрай обережними, перебуваючи на водоймах та поблизу них.

Фахівці рекомендують зважити свої фізичні можливості, перш ніж погрузитися до крижаної води. Напередодні Водохрещі, за півтори-два тижні, необхідно почати обливання холодною водою аби бути готовим до зимової купелі. Також перед пірнанням потрібно проконсультуватися із лікарем та пройти медичне обстеження Адже є хвороби, при яких категорично заборонено занурюватися в ополонку.

Перш за все, перед зануренням в ополонку необхідно спочатку розім’ятися. Пити алкогольні напої перед купанням категорично заборонено. Починаючим «моржам» слід занурюватися не більше ніж на 10-15 секунд.

Після купання, в першу чергу, слід обтертися сухим полотенцем та надіти взуття і білизну. Краще після купання випити гарячого чаю або кави.
Звертаємо увагу жителів міста на необхідність дотримуватись елементарних правил безпеки.

Пам'ятайте, що дотримання цих основних заходів безпеки та порад дозволить вам уникнути трагічних наслідків.

Будьте пильними, бережіть себе!
 
Інформує управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради 
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare