Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 11
візитів сьогодні: 5410
візитів всього: 354129
Прогноз погоди
"Частинка миру до нас прийшла з Вифлеємським вогнем", – в. о. міського голови Любов Цимбалюк
5 січня 2015 року 17:58
Щороку напередодні Різдва скаути з різних країн світу розповсюджують вогонь з Вифлеєму як символ миру, добра та Різдвяного настрою.
 
Сьогодні, 5 січня 2015 року, представники Національної скаутської організації України «Пласт» передали Вифлеємський вогонь у Житомирській міській раді. Передача вогню відбулась в кабінеті  в. о. міського голови Любові Цимбалюк.

«Ми передали вогонь у католицькі та православні храми Житомира. Хочемо передати його Вам, щоб усі охочі могли запалити від нього свічки та принести Вифлеємський вогонь додому. Хай він символізує добро, мир, злагоду у Вашому домі та у нашому спільному домі, який зветься Україною», - побажали скаути та привітали зворушливою музичною композицією.

«Я дякую вам за ту частинку миру, яку ви принесли  в  Житомир. Цей  Вифлеємський вогонь  має великий зміст. Хай він принесе кожній родині тепло різдвяних свят,  мир та злагоду», - подякувала Любов Цимбалюк і висловила сподівання, що цей символічний вогник  принесе те, чого прагне вся Україна, – добро і мир.

Довідка
Вифлеємський Вогонь Миру – міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового, яка розпочинається у Відні і полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа.  Вифлеємський Вогонь, котрий символізує тепло, мир, злагоду і сподівання, Україною поширюють пластуни. Вогонь передають від міста до міста й заносять у церкви, державні установи, школи, сиротинці, лікарні. Вогнем з Вифлеєму люди можуть запалити свічки вдома на Святу Вечерю. 
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове