25 листопада у сесійній залі Житомирської міської ради відбулося урочисте засідання з нагоди закриття ХХІІ сесії Муніципальної освітньої програми для молоді «Школа місцевого самоврядування».
Участь в Школі взяли 124 слухачів, а 99 найбільш активних стали випускниками цьогорічного курсу та отримали сертифікати про успішне закінчення навчальної програми.
Привітати випускників прийшли заступник міського голови Олександр Бочковський, автор програми «Школа місцевого самоврядування» Олег Данилейко та начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради Ірина Ковальчук.
«Мені приємно, що випускників стає все більше і більше з кожним роком. І майже всі доходять до фінішу, до своєї мети. Я постійно повторюю: не треба жити в Житомирі, треба жити Житомиром. Переконаний, що більшість випускників буде жити нашим містом. Але насамперед його треба полюбити, а вже потім розвивати», - звернувся до випускників О. Бочковський.
Цього року сертифікати успішності «Школи місцевого самоврядування» отримали студенти та учні навчальних закладів: Житомирського державного технологічного університету, Житомирського державного університету ім. Івана Франка, ЗОШ І-ІІІ ступенів, Національного державного агроекологічного університету, Житомирського кооперативного коледжу бізнесу та права, Житомирської філії Київського інституту бізнесу та технологій, Львівського національного університету ім. Івана Франка, Житомирського торговельно-економічного коледжу, Житомирського фармацевтичного коледжу, Житомирського автодорожнього коледжу та Житомирського будівельного технікуму державного вищого навчального закладу «Державний агроекологічний університет».
На останнє випускне заняття до студентів завітав відомий краєзнавець Георгій Мокрицький. Він привітав молодь із закінченням навчання та зауважив, що саме вони є майбутнім Житомирщини та майбутнім України. Г. Мокрицький запропонував випускникам переглянути один із своїх останніх фільмів «Михайлівська. Душа Житомира».
За роки діяльності освітньої програми, сертифікати про успішне закінчення навчання отримало 1 тис. 995 слухачів. Школа успішно функціонує 14 років.
Нагадаємо, що Муніципальна програма «Школа місцевого самоврядування» діє з 2001 року та спрямована на підвищення рівня обізнаності молоді в питаннях місцевого самоврядування. Мета програми – активізація молодіжної муніципальної політики з подальшим залученням молоді до практичної політики самоврядування.