Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 33
візитів сьогодні: 5579
візитів всього: 515143
Прогноз погоди
Ян Пурвінський святкує своє 80-річчя
19 листопада 2014 року 17:00
19 листопада 2014 року у Кафедральному костьолі святої Софії відбулася урочиста служба, присвячена 80-річчю єпископа Києво-Житомирської дієцезії Яна Пурвінського.

На урочистостях були присутні Генеральний Консул Польщі у Вінниці Кшиштоф Свідерек, голова Житомирської обласної ради Віталій Француз, заступник Житомирського міського голови Олександр Бочковський, заступник голови ОДА Ярослав Лагута.  Також цього дня до Житомира завітали представники католицької спільноти з різних областей України, Латвії та Польщі.

Заступник Житомирського міського голови Олександр Бочковський  привітав Яна Пурвінського: «Ваша діяльність багатогранна та щедра плодами, Ваше натхненне слово завжди наповнює людські серця любов’ю, укріплює віру і дарує надію. Завдяки Вашій невтомній діяльності, віра в Слово Боже стає носієм духовності, зберігаючи й примножуючи людські ідеали гуманізму, добра і терпимості».

Від імені громади міста О.Бочковський побажав єпископу, щоб його багатий досвід, мудрість, працелюбність, наполегливість і надалі були запорукою відродження духовності та благополуччя в Україні.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare