Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 31
візитів сьогодні: 5589
візитів всього: 515288
Прогноз погоди
Робота над створенням бренд-буку Житомира триває
13 листопада 2014 року 13:05
Управлінням містобудування, архітектури та дизайну міського середовища Житомирської міської ради разом з членами ініціативної групи зі створення логотипу проводиться робота зі створення архітектурно-художньої концепції зовнішнього вигляду вулиць Житомира.
 
Концепцією будуть встановлені правила розміщення  та формування  рекламних, інформаційних та навігаційних носіїв, що розташовуються на вулицях та будівлях міста.
 
«Цей документ встановлює "правила гри" для рекламних агенцій, виробників інформаційних та інших вивісок, засобів візуальної реклами, а також муніціпальних органів, комунальних підприємств та представників бізнесу. Ми взяли за основу  бренд-буки декількох українських міст (Івано-Франківськ) та  столиць інших країн світу. Зокрема, за основу брали ті правила, які підходять до загальної архітектурної композиції Житомира», – говорить перший заступник Житомирського міського голови Сергій Сухомлин.
 
Роботу над концепцією планують завершити до кінця листопада.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare