Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 27
візитів сьогодні: 5577
візитів всього: 515115
Прогноз погоди
«Термомодернізація – одна з головних умов енергетичної незалежності України», – Сергій Сухомлин
10 листопада 2014 року 17:10
За рахунок коштів, наданих іноземними партнерами, у Житомирі впроваджуються заходи з теплозбереження у закладах соціальної сфери.
 
«У тих економічних умовах, в яких наразі опинилася Україна, економія енергоресурсів стоїть на першому місті. Це вже не питання економічне, це питання незалежності держави. Тому в цьому році владою і на загальнодержавному, і на місцевому рівнях досить серйозна увага приділяється економії енергоресурсів», – говорить Сергій Сухомлин.
 
На реалізацію заходів з енергозбереження 22 жовтня Житомиром підписано Меморандум за Проектом Українсько-Німецького міжнародного співробітництва (GIZ)  «Реформа управління на сході України» задля проведення термомодернізації  в ДНЗ №63.
 
Загальний бюджет проекту складає 3,8 млн грн., з яких внесок міста становить 1,4 млн. грн. (37 %) та безповоротна фінансова допомога – 2,4 млн. грн. В тому числі, GIZ подарує геліосистемиу (сонячні батареї) для гарячого водопостачання вартістю 0,5 млн грн., яка дозволить замістити централізоване гаряче водопостачання та забезпечити дитячий навчальний заклад гарячою водою в неопалювальний період.
 
Окрім того, в рамках співпраці з Швейцарським бюро співробітництва Житомир отримає 15, 1 млн. швейцарських франків на заходи з енергозбереження. Серед них – термомодернізація  дошкільних навчальних закладів.
 
26 вересня поточного року  корпорація НЕФКО і Житомир підписали кредитний договір на суму 3 млн. євро. Поряд з тим, завдяки коштів наданих фондом Е5Р також наше місто отримало 1,7 млн. євро грантових коштів, за рахунок яких передбачене впровадження енергоефективних заходів у 19-ти будівлях бюджетної сфери міста: будівлі дошкільних закладів, будівлі шкіл та медичні відділення Центральної міської лікарні №1.
 
У межах реалізації проектів плануються роботи з  теплоізоляції стін та вхідних дверей, заміна вікон, теплоізоляція даху, установка індивідуальних теплових пунктів з автоматичним управлінням і установка тепло лічильників, балансування системи опалення, в тому числі промивка системи опалення, ізоляція розподільчих трубопроводів, створення процедур експлуатації та технічного обслуговування / Енергетичний моніторинг. 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare