Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 29
візитів сьогодні: 5589
візитів всього: 515275
Прогноз погоди
У місті набирає обертів акція «Ехо»
7 листопада 2014 року 15:49
З початком листопада у місті стартувала обласна акція «Ехо»,  спрямована на проведення профілактичної та просвітницької роботи з сім’ями, молодими особами та дітьми, які потребують підвищеної  суспільної уваги. Про це поінформували організатори місячника у межах міста – спеціалісти Міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
 
«Перший тиждень увінчався низкою заходів для цільових груп дітей та молоді на базі «Клініки дружньої до молоді», Клубу «Вечірня жіноча гімназія».  Не залишилися поза увагою і діти, які мають проблеми із законом та перебувають  на обліку у Міжрайонному відділі кримінально-виконавчої інспекції», - зазначає директор Міського центру Ольга Юрченко.

Працівники Центру спільно з інспекторами КВІ організували профілактичну зустріч «Досвід, який змушує задуматися». Учні Житомирського професійно-політехнічного ліцею стали учасниками міні-тренінгу «Перші кроки у самостійному житті… Вчимося аналізувати свої вчинки».

«Головне завдання акції – спрямування роботи на запобігання поширенню ВІЛ/СНІДу, туберкульозу, хвороб, що передаються статевим шляхом, привернення уваги до проблем поширення алкоголізму, наркоманії, правопорушень та злочинності у дитячому та молодіжному середовищі та формування відповідального ставлення до власного здоров’я», - зауважила О.Юрченко.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare