Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 19
візитів сьогодні: 5579
візитів всього: 515152
Прогноз погоди
Найближчим часом ТТУ запустить нові маршрути
6 листопада 2014 року 12:36
Про це під час прямого ефіру на обласному телебаченні розповів перший заступник міського голови Сергій Сухомлин.  Поповнення рухомого складу трамвайно-тролейбусного управління є основною вимогою для покращення стану комунального підприємства, неодноразово наголошував Сергій Сухомлин.

«Збільшення кількості транспорту в ТТУ дасть можливість не лише випустити на діючі маршрути більше тролейбусів, але й створити нові напрямки руху. Відтак, за умови надходження тролейбусів додатково буде створено маршрут "Крошня – Театральна – Велика Бердичівська – площа Польова" та "Гідропарк – площа Польова". Поряд з тим, вдасться зменшити інтервали між прибуттям комунального електротранспорту на зупинки», – говорить Сергій Сухомлин. 

Перший заступник міського голови нагадав, що днями до Житомира надійшли 4 тролейбуси марки «Shkoda» з Чехії. Наразі вони проходять технічний огляд і вже найближчими днями вийдуть на маршрут.  До кінця поточного року надійде і решта тролейбусів. У результаті  Житомирське ТТУ поповниться на 33 одиниці електротранспорту.

«Дехто звертає увагу на те, що ми купуємо тролейбуси, які були у вжитку. Безумовно, ідеальний варіант – новий транспорт. Але його вартість в Україні становить 2 млн.грн. Відповідно, на 12 млн.грн., виділених з обласного бюджету, нам вдалося б закупити лише 6 тролейбусів. В корені це ситуацію не змінить. А б/у тролейбуси з Європи – це хороша альтернатива. Принаймні, фахівці управління дають позитивні відгуки про чеський електротранспорт. Зараз це єдиний інструмент, за допомогою якого можна витягнути ТТУ з «ями», в якій підприємство перебувало багато років. Коли стан трамвайно-тролейбусного управління покращиться ми зможемо говорити про нові тролейбуси», ­– розповідає Сергій Сухомлин.

Перший заступник міського голови також звернув увагу на те, що про збільшення вартості проїзду в комунальному електротранспорті можна буде говорити лише після підвищення якості надання послуг з пасажироперевезення.

«Коли житомиряни отримають більшу кількість тролейбусів, коли інтервал між їх прибуттям зменшиться, коли у комунальному транспорті буде безкоштовний інтернет – лише тоді ми підніматимемо питання щодо підвищення тарифу на пасажироперевезення з 1.5 грн до 2 грн», – наголошує Сергій Сухомлин.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare