Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 19
візитів сьогодні: 5396
візитів всього: 355311
Прогноз погоди
Нарада з підготовки до виборів
24 жовтня 2014 року 12:45
Сьогодні, 24 жовтня, у прес-центрі Житомирської міської ради під головуванням в.о Житомирського міського голови Любові Цимбалюк було проведено нараду щодо організації та проведення позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року.
 
На нараді були присутні представники правоохоронних органів, представники окружної виборчої комісії, КП «Міськсвітло», ПАТ «Укртелеком», ПАТ «Житомиробленерго», члени оперативної групи зі сприяння проведення виборів народних депутатів України.
 
«У Житомирі вибори пройдуть мирно та спокійно. Сподіваюсь ,що усі відповідальні особи розуміють, що головне – це створення належних умов для проведення чесних, прозорих та відкритих виборів», - зазначила в.о.міського голови Любов Цимбалюк.
 
Л.Цимбалюк закликала усіх учасників виборчого процесу з відповідальністю поставитися до своїх обов’язків та забезпечити у місті Житомирі вільне волевиявлення громадян: «Ми повинні забезпечити захищеність кожного, щоб кожен – від голови комісії до виборця відчував, що він у безпеці, і може вільно виконати свій громадянський обов’язок».
 
Також керівник міста дала доручення створити додаткові оперативні групи, які чергуватимуть під час виборів 26 жовтня 2014 року. Так, групи швидкого реагування працюватимуть для забезпечення телефонного зв’язку, електропостачання, патрулювання доріг. Цілодобово працюватимуть судді, у Центрі надання адміністративних послуг працівники міграційної служби працюватимуть з 8.00 до 20.00 год.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове