Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 30
візитів сьогодні: 5620
візитів всього: 546002
Прогноз погоди
Посол Франції в Україні відвідав школу №20 м.Житомира
21 жовтня 2014 року 18:19

21 жовтня 2014 року  у рамках робочого візиту Житомирську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів №20 відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Французької Республіки в Україні. На зустрічі були присутні заступник Житомирського міського голови Олександр Бочковський, заступник начальника управління освіти міської ради Раїса Кошевич.

Вітаючи делегацію у школі, заступник міського голови Олександр Бочковський зазначив, що школа №20 м.Житомира є єдиним в області загальноосвітнім навчальним закладом, у якому з 1970 року поглиблено вивчається французька мова.

«Ми пишаємося нашими школами, рівнем освіти в Україні загалом. Я хочу, щоб ви бажали отримати вищу освіту в Україні, адже і у нашій державі є хороші вузи, які випускають справжніх професіоналів», - звернувся О.Бочковський до молоді

Ален Ремі ознайомився із закладом, музейною кімнатою Оноре де Бальзака, навчально-методичною базою шкільних кабінетів для вивчення французької мови, спілкування з педагогами та учнями.

Під час діалогу  з учнями Посол охоче відповідав на запитання дітей, яких цікавило все: риси характеру, які об’єднують наші народи, перспективи отримання молодими українцями освіти у Франції, можливість залучення молоді Житомира до співпраці у програмі споріднених міст та навчальних закладів, ставлення посла до політичної ситуації в Україні.

Ален Ремі зазначив, що наразі в Україні працює близько 200 французьких підприємств, до роботи на яких залучаються українські фахівці із знанням французької мови. Він подякував громаді Житомира, керівництву міста, педагогічному та учнівському колективу за гостинний  прийом, подарував школі електронну бібліотеку навчальної та художньої літератури і пообіцяв сприяти налагодженню партнерських стосунків між школою і навчальними закладами Франції.

У завершення зустрічі учні передали представникам делегації вироблені власноруч сувеніри та поробки вихованців Житомирського центру творчості дітей і молоді.

 

Управління по зв’язках з громадськістю Житомирської міської ради

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare