Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 17
візитів сьогодні: 5395
візитів всього: 355282
Прогноз погоди
Фестиваль документального кіно «DocuDaysUA» в Житомирі
6 жовтня 2014 року 23:21
Сьогодні, 6 жовтня 2014 року, в прес-центрі Житомирської міської ради, відбулася прес-конференція  з нагоди відкриття ХІ Міжнародного мандрівного фестивалю документального кіно про права людини «DocuDaysUA».

Цей фестиваль проводиться Молодіжною громадською організацією «Сучасний Формат» і Фондом громади Житомира   за підтримки управління сім"ї, молоді та спорту Житомирської міської ради, департаменту сім'ї, молоді та спорту ОДА.

Координатори проекту  розповідають, що у цьому році мандрівний фестиваль стартує у Житомирі. Впродовж жовтня-грудня шедеври сучасної документалістики зможуть переглянути також мешканці Вінниці, Києва, Кривого Рогу, Львова, Тернополя, Полтави, Сум, Чернігова, Харкова,  – усього більш ніж 230 міст і містечок.

«Даний захід покликаний засобами кіномистецтва привернути увагу людей до проблем, потреб звичайної людини», - наголосила голова правління МГО «Сучасний формат» Жанна Соловйова.
 
Ініціатор проекту також повідомила, що в Житомирі будуть презентовані кращі фільми, відібрані на фестивалі «DocuDaysUA» в Києві, зазначила, що особливістю мандрівного фестивалю стануть англомовні субтитри в стрічках, що дає змогу переглядати фільми іноземним гостям.

У першу чергу відвідати фестиваль закликають молодь Житомира. За словами організаторів, інформацію про проведення заходу поширили у всіх навчальних закладах.  Особливістю мандрівного фестивалю є те, що крім перегляду документальних стрічок житомирська молодь зможе також долучитись до обговорення  фільмів з правозахисниками.

Представник Фонду громади міста Микола Череднік  зазначив: «У цьому році  фестиваль є специфічним.  Мета фестивалю: донести важливість прав людини.  Стрічки підібрані в тематиці як і захисту прав однієї людини, так і народу. Буде презентована документалістика періоду Помаранчевої революції та революції Гідності».

Черговий ХІ Міжнародний мандрівний фестиваль документального кіно про права людини «DocuDaysUA» буде проходити з  6 по 16 жовтня.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове