Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 23
візитів сьогодні: 5396
візитів всього: 355316
Прогноз погоди
"Колір війни" у фотографіях Дмитра Муравського
1 жовтня 2014 року 15:42
«Колір війни», таку назву дав своїй експозиції Дмитро Муравський, що представлена в Житомирський обласній бібліотеці імені Ольжича. Автор фотосвітлин – позаштатний кореспондент Міністерства оборони України, ветеран війни в Афганістані, автор багатьох фоторобіт на військово-патріотичну тематику, батько трьох дітей, бізнесмен.

Офіційно відкрив виставку перший заступник міського голови. Сергій Сухомлин особисто знайомий з Дмитром Муравським, каже, що він різностороння, цікава особистість: «В нього також є багато світлин авіації України, так як він сам професійний льотчик. Керує майже всіма типами літаків, це і військові, і цивільні літаки. І в сьогоднішній важкий для країни час він взяв відпустку і був з нашими хлопцями для того, щоб спробувати донести через об’єктив фотокамери ті емоції, які присутні сьогодні на сході у військових».

Сергій Сухомлин зазначив, що міська влада долучить до перегляду фотовиставки якомога більше молоді – учнів та студентів, задля патріотичного виховання.

Самі роботи Дмитра Муравського були зроблені протягом липня в зоні проведення АТО на сході країни. Чоловік зробив понад 2000 знімків у таких місцях як Луганськ, Краматорськ, Слов’янськ, Іловайськ, Піски, Маринівка.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове