Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 16
візитів сьогодні: 5400
візитів всього: 355472
Прогноз погоди
У Житомирі працюють іноземні спостерігачі
1 жовтня 2014 року 15:42
30 вересня 2014 року  відбулася зустріч в.о. Житомирського міського голови Л.В. Цимбалюк, заступника міського голови О.М. Бочковського зі спостерігачами ОБСЄ в Україні.
 
В.о. міського голови зазначила, що Житомир підтримує демократичні перетворення в Україні і тому вважає вибори найкращим механізмом для змін. Л.Цимбалюк також зауважила, що міська рада буде сприяти спостерігачам у виконанні їх функцій під  час виборчої кампанії та у день виборів.
 
«Події у державі об’єднали житомирську громаду задля спільної мети – допомоги нашим військовослужбовцям та переселенцям зі Сходу», - зауважила Л.Цимбалюк. 
 
Спостерігачі цікавилися про кількість переселенців, які прибули до Житомира та Житомирській області, умовами проживання та їх соціальним забезпеченням.
 
Любов Цимбалюк повідомила, що частина переселенців проживають у  комунальному готелі «Житомир» та забезпечені одноразовим харчуванням. Деякі вимушені переселенці вже знайшли в Житомирі роботу. Багато повернулося у звільнені Краматорськ та Слов’янськ.  Є й такі, хто хоче залишитися у Житомирі на постійне проживання. Усі діти цих родин влаштовані до шкіл та дитячих садочків.
 
Також іноземні гості цікавилися, чому у Житомирі наразі немає міського голови. Л.Цимбалюк розказала про порядок призначення місцевих виборів.
 

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове