Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 33
візитів сьогодні: 5619
візитів всього: 576714
Прогноз погоди
Вперше будівлею Житомирської мерії проведено екскурсію
29 вересня 2014 року 11:00
26 вересня 2014 року в будівлі Житомирської міської ради була проведена екскурсія. Подібне явище стало першим не лише для молоді, для якої проведена екскурсія, а й для самих посадових осіб, які розказували про свою роботу.

Секретар Житомирської міської ради, в.о.міського голови Любов Цимбалюк відразу погодилась на пропозицію громадянської мережі «Опора» провести екскурсію кабінетами влади для вихованців «Школи молодого журналіста». Даний захід пройшов у рамках Тижня доступу до публічної інформації та Міжнародного Дня Права Знати.

Керівник міста запросила молодь до свого кабінету, розказала про роботу депутатів міської ради та виконавчого комітету. Особисто провела екскурсію другим поверхом мерії.

«Мені дуже приємно сьогодні зустрічати вас тут, у стінах міської ради. Окрім того, що це приміщення мерії, це ще й історична будівля нашого міста. Сподіваюсь, що перше знайомство буде для вас корисним, і можливо, хтось уже сьогодні задумається над тим, щоб стати міським головою чи керівником виконавчого органу», - побажала Любов Цимбалюк та радо відповіла на усі запитання юних гостей.

«Фото на згадку у кріслах депутатів міської ради, сувеніри з символікою Житомира з рук в.о.міського голови і власне спілкування з хорошою людиною – це гарний настрій на цілий тиждень чи місяць», - зізнаються молоді відвідувачі міської ради.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare