Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 23
візитів сьогодні: 5471
візитів всього: 402457
Прогноз погоди
Підведено підсумки Благодійного Марафону «Допоможи Героям»
26 вересня 2014 року 18:32
Завершення марафону «ДОПОМОЖИ ГЕРОЯМ», до якого долучилися громадськість, підприємці, органи влади міста Житомира та зірки української естради, відбулося 25 вересня в облмуздрамтеатрі ім. Івана Кочерги.
 
Як поінформував один з організаторів марафону Іван Мартинчук, завдяки спільним зусиллям було зібрано 224 857 гривень та 100 доларів. При цьому, більше 22 тисяч кинули у скриньки вже під час заключного концерту.

В.о.міського голови Любов Цимбалюк зізналась, що влада може зробити для військовослужбовців набагато менше, ніж сьогодні роблять усі житомиряни: «Саме наші небайдужі люди, волонтери щодня збирають необхідних для бійців теплі речі, засоби захисту, продукти харчування. Щотижня декілька машин відправляється на Схід. Щохвилини ми доводимо, що житомиряни – єдина велика родина, кожен боєць – це наш син, наш брат, дитина».

Л.Цимбалюк вірить, що військові дії закінчаться якнайшвидше, і щиро вдячна кожному, хто долучився до цього грандіозного проекту та інших благодійних заходів на підтримку наших військових.
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове