Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 34
візитів сьогодні: 5626
візитів всього: 578565
Прогноз погоди
Місце розташування квіткових павільйонів – на розгляд громади
24 вересня 2014 року 18:12
На сесії міської ради до депутатів звернулися торгівці квітами з вимогою не виганяти їх з вулиці Небесної Сотні. Мітингуючі аргументували своє рішення залишити торгівлю саме на цьому місці – зручністю для мешканців міста Житомира.
 
На що в.о.міського голови Любов Цимбалюк заперечила, оскільки до міської ради надходять листи-скарги від підприємців, які здійснюють свою діяльність у дозволених місця поблизу квіткових павільйонів, щодо перешкоджання квітникарями їх законній діяльності. «400 підприємців просять один раз і назавжди навести порядок і впорядкувати торгівлю по вул. Небесної Сотні. Вони діють відповідно до законодавства, мають дозвільні документи, сплачують податки і вимагають поставити всіх торгуючи у рівні умови, - зазначила Л.Цимбалюк. – Окрім цього є звернення від людей, які вирощують квіти, і вони скаржаться, що ви не допускаєте продавати власну продукцію у цих рядах».

В.о.міського голови запропонувала винести дане питання на обговорення громади міста, оскільки торгуючі на вул.Небесної Сотні мають чути не лише власні бажання, а  й думку інших.

Перший заступник міського голови Сергій Сухомлин підтримав пропозицію Л.Цимбалюк: «З людьми, які торгують квітами на вул. Небесної Сотні, проведено понад 10 нарад. Їм запропоновано декілька варіантів перенесення квіткового ринку: на комунальний ринок, оренда земельних ділянок в іншому місці, запропонований варіант організації квіткового ринку  з окремим в’їздом з вул. Бориса Тена. Втім, вони твердо стоять на своєму – нікуди переходити не хочуть. Тому треба провести громадське обговорення і нехай вони почують думку інших житомирян: хто живе поруч, хто здійснює законну підприємницьку діяльність, і просто небайдужих житомирян, які хочуть комфорту у своєму місті».


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare