Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 18
візитів сьогодні: 5473
візитів всього: 402475
Прогноз погоди
Звіт КП «Інспекція з благоустрою м. Житомира»
23 вересня 2014 року 14:34
Щотижневий звіт КП «Інспекція з благоустрою м. Житомира» Житомирської міської ради за період з 15.09.14  по  19.09.14 р.
 
Проведено наступну роботу з виконання повноважень по контролю за станом благоустрою в  м. Житомирі:
1. Взято на контроль проведення робіт пов’язаних з порушенням благоустрою м. Житомира, в тому числі :
КП «Житомирводоканал»
КП «Житомиртепло
комуненерго»
ЖРЕМ
Інші організації
приватні особи
Всього
7
5
4
4
3
  23
2. Відновлено благоустрій порушений під час виконання  робіт по ремонту або прокладанню підземних інженерних мереж в м. Житомирі, в тому числі:
КП «Житомирводоканал»
КП «Житомиртепло
комуненерго»
ЖРЕМ
Інші організації
приватні особи
Всього
3
4
2
13
6
28
3.Надано приписів юридичним та фізичним особам на усунення порушень у сфері  благоустрою в м. Житомирі, в тому числі:
КП «Житомирводоканал»
КП «Житомиртепло
комуненерго»
ЖРЕМ
Інші організації
приватні особи
Всього
1
-
-
42
59
102
4.Складено адміністративних протоколів, згідно ст. 152 КУпАП, в тому числі:
КП «Житомирводоканал»
КП «Житомиртепло
комуненерго»
ЖРЕМ
Інші організації
приватні особи
Всього
-
-
-
1
11
12
Продовжено  контроль за виконанням вимог рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 16.04.14 №117 « Про організацію сезонної торгівлі на території міста Житомира», доручення №29/Д п.4 по припиненню несанкціонованої торгівлі в районі Житнього ринку та інших вулицях міста.
 
За минулий тиждень складено 3 протокола з приводу самовільного розміщення об’єктів торгівлі та за результатами демонтажу 1 протокол за розміщення об’єкту на Старому Бульварі,12.
 
Під час здійснення контролю за станом благоустрою територій міста виявлено самовільне складування будівельних матеріалів за межами власних земельних ділянок. По факту порушення на власників складаються  протоколи, надаються приписи. За минулий       тиждень складено 2 адміністративних протокола згідно ст. 152 КУпАП по факту самовільного складування будівельних матеріалів, надано 17 приписів.
 
Також перевірено виконання раніше наданих приписів: провулок  2-й Колгоспний, 2.
 
Керівництвом маркету «АТБ»  не організовано прибирання прилеглої  території до приміщення та стоянки маркета « МЕТРО Кеш енд Кері» від сміття та опалого лисття по вул. Ватутіна, 55 в. По факту порушення на адміністратора Чиж О.В. складено адміністративний протокол про вчинення адміністративного правопорушення передбаченого ст. 152 КУпАП та направлено на розгляд адміністративної комісії по місцю проживання порушника: вул.Ватутіна, 55-в.
 
Проведено роботу по виявленню та притягненню до адміністративної відповідальності осіб які ухиляються від заключення договорів на вивіз та утилізацію твердих побутових відходів по вул. Танкістів, Цюрупи. В ході роботи складено 4 протокола про вчинення адміністративного правопорушення передбаченого ст.152 КУпАП.
 
Перевірено виконання раніше наданих приписів: 
КП «Житомиртеплокомуненерго» проведено роботи по плануванню та вивозу зайвого грунта з місця розкопки по вул.Небесної Сотні, 3-5,
власником тимчасової споруди розміщеної за по вул. Гоголівська,17 проведено роботи по впорядкуванню фасаду, пофарбовано, приведено в належний естетичний стан:
прибрано поліграфічне сміття під біл-бордом по вул. Жуйка, 3 по данному факту направлено лист КП « Реклама» з вимогою контролювати естетичний стан рекламних засобів:
працівниками КП «Житомирводоканал» відремонтовано та накрито оглядовий колодязь на розі вулиць Шевченка/Пушкінська.
 
Виявлено проведення самовільних без відповідних погоджень земельних робіт по влаштуванню (розширенню) паркувального майданчика на прилеглій території до багатоповерхового житлового будинку по вул. Домбровського, 86. По факту порушення складено протокол.
 
Демонтовано самовільно розміщенні тимчасові споруди
 
Робота інспекції в напрямку покращення стану благоустрою території міста продовжується.
 
 Начальник КП “Інспекція з  благоустрою м.  Житомира” Житомирської міської ради Ю.А.Самборський
  • 2-й Колгоспний, 1
  • 2-й Колгоспний, 1
  • Старий Бульвар ,12
  • вул. Черняховського


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове