Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 21
візитів сьогодні: 5472
візитів всього: 402472
Прогноз погоди
Н.Волинець: «Ініціатор – народ!»
22 вересня 2014 року 09:33
Вкотре члени виконавчого комітету міської ради відправили для  військових на Схід передачу. У машині – найнеобхідніше: крупи, вода, тепле взуття, шкарпетки, ковдри.
 
Наталія Волинець, член міськвиконкому, зазначає, що така акція – неодноразова і продовжуватиметься поки є необхідність: «Ініціатори – народ! Саме завдяки небайдужим людям наші солдати виживають там».
 
Н.Волинець висловлює слова вдячності усім житомирянам, що долучаються до подібних акцій. Вона також зазначає: "Зараз хлопцям необхідні теплі речі. Йде зниження температури, тому їм потрібні шапки, рукавиці, жилети, куртки, теплі ковдри".
 
Координатори збору та доставки одягу і продуктів харчування бійцям на Сході – члени міськвиконкому, серед яких Олександр Зуб, Євген Севрук, Наталія Волинець,  Азим Керимов, Євгеній Демчик, Віктор Шуляр, Віра Савіцька та Микола Юрченко.
 
За словами організаторів, авто з речами їде до військовослужбовців кожен другий день. Збір теплих речей – у приміщенні складу готелю «Житомир».
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове