Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 24
візитів сьогодні: 5471
візитів всього: 402457
Прогноз погоди
У Житомирі з’явиться громадська вбиральня
17 вересня 2014 року 14:08
Незабаром в Житомирі з’явиться громадська вбиральня - туалет. Гроші на його виготовлення та встановлення були виділені ще минулого року. Поки готувалися комунікації для його якісної роботи.
 
Сьогодні, 17 вересня 2014 року, члени виконкому прийняли рішення розмістити тимчасову споруду, необхідний для громадськості об’єкт, за адресою вул. Велика Бердичівська, 31 (на розі вулиць Великої Бердичівської та Івана Кочерги).

Внутрішні стіни туалету виконано з нержавіючої сталі для легкого миття, взимку він буде опалюватись електронагрівачами. Є кабіна для людей з особливими потребами.

Юрій Самборський, начальник КП «Інспекція з благоустрою м.Житомира», доповідаючи перед членами виконкому, розповів, що це перший, але не останній громадський туалет у місті.

«Інспекцією вже запропоновано декілька місць, де ще можна встановити туалети з метою створення комфортних умов перебування в громадських місцях мешканцям та гостям міста. Все залежить від можливостей бюджету», - переконаний Юрій Самборський.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове