Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 27
візитів сьогодні: 5471
візитів всього: 402455
Прогноз погоди
Торгуючим квітами запропоновано кілька варіантів для розміщення квіткового ринку
17 вересня 2014 року 14:36
Про це розповів перший заступник міського голови Сергій Сухомлин. За його словами, з людьми, які торгують квітами на вул. Небесної Сотні, ведуться переговори щодо переміщення квіткових рядів у інше місце.

«На даний момент містом запропоновано кілька варіантів перенесення квіткового ринку в інші місця. Одне з них – комунальний ринок. Також власниками ринку «Староміський» запропонований варіант організації квіткового ринку  з окремим в’їздом з вул. Бориса Тена. Окрім того, торгуючим квітами запропоновано розглянути можливість оренди певних земельних ділянок. На даний момент з ними ведуться переговори», – говорить Сергій Сухомлин.

За словами першого заступника міського голови, переговори з торгуючими квітами ведуться непросто, адже люди звикли роками стояти на цьому місці. Втім, як зазначив Сергій Сухомлин, міська влада твердо націлена на те, щоб перенести квіткові ряди з вул. Небесної Сотні. Ці заходи проводяться з метою впорядкування торгівлі на одній з центральних вулиць міста та проведення на ній реконструкції, як це було зроблено в рамках першої черги реконструкції вул. Московської.

«На початку року ми розпочали роботу з припинення стихійної торгівлі на майдані Житній ринок, вул. Хлібна та вул. Московська. Людям, які торгували на цих вулицях, були запропоновані інші варіанти розміщення. Здебільшого всі вони погодилися. Частину соціальних рядів організував «Житній ринок», частина людей розійшлися по іншим ринкам. Тому є вже певні результати», – додав Сергій Сухомлин.

З торгуючими квітами ситуація більш складна, говорить перший заступник міського голови, але сподівається, що дане питання до кінця поточного року буде вирішено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове