Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 39
візитів сьогодні: 5472
візитів всього: 402467
Прогноз погоди
У Житомирі відбувся «Біг заради миру»
13 вересня 2014 року 18:26
Сьогодні,  13 вересня,  з нагоди Дня фізичної культури і спорту та відзначення 1130-річниці  міста Житомира, у Гідропарку  відбулася легкоатлетична акція «Біг заради миру».

Взяти участь у змаганнях міг кожен  бажаючий. До акції, за оцінками організаторів, долучилося більше 500 осіб. Під час святкування на бігові доріжки вийшли житомиряни різного віку – від дошкільнят до ветеранів спорту.

Дітям запропонували випробувати свої сили на дистанції 50 метрів, ветеранам і інвалідам – 500 метрів, школярам - 1000. Повна ж дистанція -  одне коло доріжками Гідропарку - 2420 метрів. 

До присутніх з вітальним словом звернувся заступник Житомирського міського голови Олександр Бочковський.

«Нажаль, День міста проходить в дещо іншому форматі. Ми відмінили багато заходів, але деякі заходи є необхідними, адже вони об’єднують громаду. Сьогодні ми тут зібралися, щоб відсвяткувати День міста і  День фізичної культури та спорту, щоб показати, що ми сильні, ми єдині!»- наголосив Олександр Бочковський  та побажав учасникам перемоги.

Також на заході були присутні в.о. начальника управління освіти Житомирської міської ради Олег Лобунець, заступник начальника управління сімї, молоді та спорту Житомирської міської ради Людмила Сікайло,  стипендіат НОК України, майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики Олексій Рачковський.

Всім переможцям та призерам заходу було вручено сертифікати та сувенірну продукцію НОК України.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове