Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 32
візитів сьогодні: 5471
візитів всього: 402457
Прогноз погоди
Подарунки для дітей з особливими потребами в дитячий садок №59 привезли благодійники
11 вересня 2014 року 15:12
Даний дошкільний навчальний заклад єдиний у місті виховує дітей з особливими потребами. Загалом у ньому навчаються 172 дитини. Кожен з них потребує або фізичної, або психологічної реабілітації.

Канцелярське приладдя та засоби особистої гігієни для маленьких житомирян привіз обласний благодійний фонд «Турбота та милосердя». Його директор, Сергій Рибицький, розповів, що гуманітарна допомога зібрана завдяки благодійникам з-за кордону, його  фонду та представникам влади і соціальних служб. Завдання полягало у тому, щоб ця допомога надійшла саме житомирським дітям.

«Ми знаходимо людей за кордоном, звертаємося до них з проханням допомогти. Це все ми робимо спільними зусиллями. Це колосальний шматок роботи, але воно того варте, коли ти бачиш радість на обличчях цих дітей. Ці подарунки закордоном збирають цілими сім’ями. Тут завдання скоординувати дії різних органів аби подарунки потрапили до дітей», – розповів директор обласного благодійного фонду «Турбота та милосердя» Сергій Рибицький.

До координації подібних соціальних акцій у Житомирі залучаються відповідні служби та виконавчі органи міської ради. Зокрема, перший заступник міського голови Сергій Сухомлин особисто переймається питанням забезпечення гідних умов для життя і навчання дітей з особливими потребами у Житомирі. Аби краще зрозуміти їх потреби Сергій Сухомлин відвідує заклади, в яких вони навчаються. У четвер заступник міського голови відвідав і спеціалізований садочок №59.

«Зазвичай діткам подарунки дарують на Новий рік, День Святого Миколая або у День народження. Сьогодні – звичайний день. Але дорослі вирішили зробити його для вас святковим. Для вас це другий дім, вихователі – це другі батьки. Бажаю, щоб атмосфера у вашому садочку завжди була такою теплою і дружньою, як сьогодні», – під час спілкування з дітьми сказав Сергій Сухомлин.

Про реальні кроки у впровадженні інклюзивної освіти в Житомирі перший заступник міського голови розповідав під час звіту за 100 днів перебування на посаді. Тоді Сергій Сухомлин повідомив, що для реалізації програми «Інклюзивна освіта» виділено 500 тис. грн. з міського бюджету. На ці кошти у ЗОШ № 30 встановлені пандуси, обладнані туалетні кімнати та навчальні аудиторії відповідно до потреб дітей з обмеженими можливостями.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове