Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 64
візитів сьогодні: 5471
візитів всього: 402453
Прогноз погоди
Діти зі Сходу отримали подарунки від благодійників
9 вересня 2014 року 16:05
Канцелярське приладдя та теплі ковдри дітям зі східних областей, які тимчасово перебувають в Житомирі, подарував обласний благодійний фонд «Турбота та милосердя». Соціальна акція відбулася на базі готелю «Житомир», де проживають переселенці.

«Ми привезли дітям подарунки і будемо надалі максимально допомогти. Кожний подаруночок запакований, тому для дітей це своєрідний сюрприз. Кожна дитина знайде для себе щось цікаве. Думаю вони будуть задоволені», – зазначив директор обласного благодійного фонду «Турбота та милосердя» Сергій  Рибицький.

Загалом подарунки отримали близько 100 дітей. Окрему увагу приділили двом новонародженим діткам, які народилися у Житомирі протягом останнього місяця. Також подарунок передали жінці, яка у пологовому будинку очікує на дитину.

Перший заступник міського голови Сергій Сухомлин, у свою чергу поінформував про потреби, які виникають в ході організації поселення сімей, які приїжджають зі Сходу.

«Потрібні дитячі парти для того, щоб ми могли організувати кімнату в якій діти займалися б підготовкою до уроків. Також, в першу чергу, потрібні продукти харчування: овочі, фрукти, крупи. Прохання не залишатися осторонь людей, які опинилися в складній ситуації. Це наші українці і наше завдання допомогти їм у цей складний час», – звернувся до житомирян Сергій Сухомлин.

Також перший заступник міського голови зазначив, що у зв’язку із напруженням ситуації на Сході, Житомиру потрібно бути готовим і надалі приймати переселенців.

«Ми зараз додатково готуємо кімнати у готелі Житомир, тому нам потрібна допомога будівельними матеріалами, сантехнікою та просто руками. Всіх, хто готовий відгукнутися, просимо звертатися до дирекції готелю», – зазначив Сергій Сухомлин.

Станом на 9 вересня у готелі «Житомир» проживають 282 переселенці. З них близько 100 – діти.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове