Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 25
візитів сьогодні: 5472
візитів всього: 402473
Прогноз погоди
У Житомирі людина-легенда святкує 90-річчя
4 вересня 2014 року 15:18
Сьогодні, 4 вересня 2014 року житомирянин Франц Карлович Бржезицький святкує славний ювілей. Єдиний на всю Україну вцілілий колишній в’язень «Майданека» у колі друзів та родичів святкує своє 90-річчя. З вітаннями до ювіляра завітали і представники влади.

«Дякуємо, що Ви у нас є, що Ви поруч з нами, за Ваш оптимізм та доброту до людей. Пишаємося Вами та вчимося  у Вас. Приклад Вашого життя вартий наслідування. Ви Людина з великої літери», - сказав заступник міського голови Олександр Бочковський. Він також подякував Францу Карловичу за активну життєву позицію та виховання підростаючого покоління.

Франц Бржезицький, у свою чергу, подякував усім, хто прийшов з привітаннями, та зауважив, що головне у житті – це мати гарних друзів та бути у товаристві добрих людей. Такий дороговказ, за словами іменинника, колись дала йому мати, і він усе життя намагається його дотримуватися.

Управління по зв’язках з громадськістю міської ради
  • Олександр Бочковський вітає Франца Бржезицького із 90-річчям
  • Начальник управління праці та соцзахисту міської ради Л.Петренко та ювіляр
  • Олександр Бочковський, Франц Бржезицький із дочкою Регіною


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове