Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 17
візитів сьогодні: 5462
візитів всього: 403142
Прогноз погоди
Конкурсна комісія визначила переможців конкурсу «Моє квітуче місто»
3 вересня 2014 року 16:03
Сьогодні, 3 вересня 2014 року, відбулося засідання конкурсної комісії по визначенню переможців конкурсу «Моє квітуче місто».
 
Члени комісії ретельно вивчили усі конкурсні пропозиції і визначали переможців по кожній з номінацій. Проте, як зазначив секретар комісії Віталій Шевчук, процес визначення переможців  виявився не з простих: «Дуже важко вибрати кращого серед кращих. Тому у деяких номінаціях місця поділені між 2 учасниками. Шкода, що багато об’єктів, які б могли поборотися за перемогу, не  подали заявок на участь у конкурсі».

Щоб дізнатися, хто став переможцем конкурсу, запрошуємо усіх мешканців та гостей міста Житомира 13 вересня 2014 року на Мистецький бульвар. Саме тут о 10.00 год. буде відзначено переможців конкурсу «Моє квітуче місто».

Конкурс «Моє квітуче місто» був  започаткований у 2011 році проходить в Житомирі щорічно. Мета проведення конкурсу – озеленення, квіткове оформлення клумб і газонів вулиць, прибудинкових та внутрішньо будинкових територій, балконів та фасадів будинків, покращення квіткового оформлення територій підприємств, установ, організацій усіх форм власності, поліпшення санітарного стану та благоустрою міста.
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове