Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 18
візитів сьогодні: 5472
візитів всього: 402473
Прогноз погоди
Профілактичний рейд щодо виконання рішення міської ради відбувся у Житомирі
1 вересня 2014 року 16:42
Відповідно до рішення Житомирської міської ради від 7 жовтня 2011 року реалізація алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива в підприємствах торгівлі, крім громадського харчування,  на території міста Житомира  з 23.00 години до 08.00 години кожного дня, враховуючи вихідні дні та свята, заборонена.


Чи дотримуються даного рішення працівники та власники підприємств торгівлі, днями спільно перевірили представники та члени виконкому, муніципальної міліції та журналісти.


Член виконавчого комітету Анатолій Євдощук розповів, що в результаті обстеження вдалося з’ясувати, що в об’єктах дрібнороздрібної мережі рішення про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на території міста Житомира не виконується.


«Ми розпочали рейд о 23.20. В першому торгівельному закладі, до якого ми завітали, зазначені напої продавали всім охочим. Втім, помітивши представників муніципальної міліції, продавець припинив роботу, але факт продажу вже був виявлений»,- зазначив Анатолій Євдощук.


Далі учасники рейду прямували вздовж вул. Перемоги та з’ясовували, чи дотримуються вимог рішення міської ради суб’єкти господарювання, що здійснюють діяльність в кіосках, розташованих на зупинках громадського транспорту.


«У першому кіоску пиво нашим активістам не продали, аргументуючи це тим, що він не працює. Те ж саме ми чули у інших кіосках по вул. Перемоги та Проспекту Миру. Хочу наголосити, що у закладах торгівлі, які начебто були зачинені, продавці були присутніми на робочих місцях. За кілька годин ми повернулися до цих кіосків. Всі вони працювали, а продавці на наших очах здійснювали реалізацію пива», – розповів член виконавчого комітету Анатолій Євдощук.


В підприємствах торгівлі, де вдалося купити пиво учасникам рейду, працівниками муніципальної міліції були вжиті відповідні заходи, а саме: складено протоколи на продавців, які здійснили продаж після 23.00 год. та порушили вимоги відповідного рішення. Протоколи направляються для розгляду на адміністративній комісії виконавчого комітету, де буде накладено штраф відповідно до КУ пАП.


Разом з тим, необхідно зазначити, що в стаціонарних об’єктах торгівлі (магазинах, супермаркетах) рішення дотримується. Реалізація алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива не проводиться, більшість з них функціонують до 23.00 год.Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове