Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 24
візитів сьогодні: 5591
візитів всього: 537812
Прогноз погоди
В залі засідань Житомирської міської ради зустріли «Першовересень»
30 серпня 2014 року 09:28
«Свято першовересень» пройшло 29 серпня  у  залі засідань Житомирської міської ради. На урочистості було запрошено 8 дітей сиріт і 50 дітей  із багатодітних сімей міста Житомира та 71 дитину з тимчасово окупованих територій України, які 1 вересня сядуть за шкільні парти.
 
Таке свято для дітей пройшло з ініціативи в.о. Житомирської міського голови Любові Цимбалюк. Житомирська міська рада та колективи медичних закладів Житомира підготували для школярів подарунки: шкільні портфелі із необхідними приладдям.
 
Любов Цимбалюк привітала дітей  з наступаючим Днем знань: «Хочу привітати вас усіх із святом Першого вересня. Незалежно від того, що зараз відбувається в державі, незалежно від того, що цей рік непростий. Ми-житомиряни зробимо все для того, щоб ви себе відчували спокійно, вільно у наших школах».
 
«Я вірю, що ви скоро повернетесь в свої домівки, в свої школи, за свої парти, до своїх друзів. Ми всі бажаємо цього. Немає дітей із Сходу та Заходу, дітей з Півночі та Півдня. Ми всі - українці. Україна єдина. Я вам всім бажаю мирного неба, здоров’я, благополуччя»,- зазначила Любов Цимбалюк.

В.о. міського голови висловила сподівання, що коли діти підуть у школу — на них чекатимуть гарні педагоги і хороші друзі.

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare