Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 19
візитів сьогодні: 5264
візитів всього: 208676
Прогноз погоди
В Житомирі відбулися урочисті проводи юнаків до лав Збройних Сил України в рамках свята “День призовника”, приурочених Дню Українського козацтва.
14 жовтня 2009 року 16:10
В Житомирі відбулися урочисті проводи юнаків до лав Збройних Сил України в рамках свята “День призовника”, приурочених Дню Українського козацтва.

    Відповідно до рішення міської ради від 28.12.07 №481 «Про затвердження програми «Молодь Житомира» на 2008-2011 роки» 14 жовтня 2009 року управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради спільно з Житомирським об’єднаним міським військовим комісаріатом проведені урочисті проводи юнаків до лав Збройних Сил України в рамках свята “День призовника”, приурочених Дню Українського козацтва.
З привітальним словом перед призовниками та батьківською громадою виступили:
- Рець Олександр Васильович – Житомирський військовий комісар;
- Сарно Олена Миколаївна – начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради;
- Маліновський Микола Лаврентійович – учасник бойових дій Великої Вітчизняної війни.
Отець Сергій Свято-Преображенського Кафедрального собору привітав присутніх з християнським святом Покрови Пресвятої Богородиці та відправив молебень за призовників та присутніх батьків.
Нинішні призовники направляються для проходження служби в 95-у Аеромобільну бригаду, Президентський полк та бригаду охорони Генерального Штабу Міністерства Оборони України.

Прес-служба Житомирської міської ради
Прес-служба Житомирської міської ради
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове