Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 14
візитів сьогодні: 5395
візитів всього: 355297
Прогноз погоди
Триває робота з ліквідації стихійної торгівлі
7 серпня 2014 року 12:26
Представниками відділу торгівлі, громадського харчування та сфери послуг міської ради, КП «Інспекція з благоустрою м.Житомира», підрозділу муніципальної міліції, міського відділу УМВС України в Житомирській області спільно з адміністрацією житомирських ринків проводиться щоденна робота з торгуючими сільськогосподарською продукцією власного виробництва, які здійснюють торгівлю у заборонених місцях, щодо їх переведення на ринки міста. Адже саме на конкретну роботу задля досягнення спільного результату орієнтувала керівників ринків та представників контролюючих структур на черговій робочій нараді в.о.міського голови Любов Цимбалюк. Окрім того, за участі першого заступника міського голови Сергія Сухомлина неодноразово проводилися зустрічі з торгуючими, де обговорювалися шляхи вирішення даної проблеми.

Під контролем відповідальні структури тримають ситуацію в районі ринку «Житній». Також практичні дії застосовуються в районі вул. Щорса, 54-56. До цієї роботи долучилося управління ветеринарної медицини у м. Житомирі.

Адміністрація ринку «Тетерів» надала торгуючим місця для реалізації с/г продукції власного виробництва безпосередньо на території ринку. Для розміщення торгуючих були виділені криті пофарбовані ларки. Тож, відтепер придбати продукти власного виробництва мешканці міста можуть поблизу ринку оптової торгівлі овочами на в’їзді в ринок «Тетерів» з боку вул. Домбровського.

«Крок за кроком, об’єднавши зусилля,  ми вживаємо заходи з припинення стихійної торгівлі у місті. Приємно, що є сумлінні торгуючі, які, прибувши до Житомира, одразу прямують на запропоновані їм місця на території ринку. Там для них створені всі умови: чисті прилавки, затінок у спеку, прибирання території. Втім, є громадяни, з якими доводиться проводити роз’яснювальні бесіди кілька разів. Ми закликаємо мешканців міста долучитися до вирішення питання стихійної торгівлі та купувати сільськогосподарську продукцію у призначених для цього місцях. Лише спільними діями нам вдасться зробити Житомир чистим та охайним», – наголосила директор департаменту власності та ринкового регулювання міської ради Вікторія Краснопір.
 
 
  •  відтепер придбати продукти власного виробництва мешканці міста можуть поблизу ринку оптової торгівлі овочами на в’їзді в ринок «Тетерів» з боку вул. Домбровського.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове