Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 25
візитів сьогодні: 5591
візитів всього: 546266
Прогноз погоди
Генеральний план міста Житомира стане доступнішим
6 серпня 2014 року 16:47
Рішення «Про оприлюднення матеріалів генерального плану» було прийнято на засіданні виконавчого комітету 6 серпня. За нього свої голоси віддали 32 члени виконкому.

За 5 днів після прийняття рішення матеріали генерального плану м. Житомира будуть оприлюднені на сайті Житомирської міської ради. Окрім того, відповідно до даного рішення, матеріали генерального плану мають бути доступні для ознайомлення в приміщенні управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища, за адресою вул. Щорса, 6.

В.о.міського голови Любов Цимбалюк зауважила, що ще до прийняття рішення було облаштоване окреме робоче місце в управлінні архітектури, де усі житомиряни мають змогу ознайомитися з матеріалами генерального плану міста.

Генеральний план міста - є основним планувальним документом, який встановлює в інтересах населення та з урахуванням державних завдань напрямки і межі територіального розвитку населеного пункту, функціональне призначення і будівельне зонування території, містить принципові рішення щодо розміщення об'єктів загальноміського значення, організації вулично-дорожньої мережі і дорожнього руху, інженерного обладнання, інженерної підготовки і благоустрою, захисту території від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони природних ресурсів та історико-культурної спадщини.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare