Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 21
візитів сьогодні: 5623
візитів всього: 547195
Прогноз погоди
Виконком прийняв рішення «Про маркування походження споживчих товарів»
6 серпня 2014 року 16:45
Виконавчий комітет міської ради рекомендує суб’єктам господарювання сфери торгівлі при наданні інформації про продукцію на цінниках поруч з написами щодо ціни реалізації товару зазначати назву країни виготовлення продукції та/або графічне кольорове зображення її національного прапора.

«З даного питання були проведені громадські слухання, зустрічі з підприємцями, деякі з них, навіть, поділилися позитивним досвідом, який вже здобули у цьому напрямку. В рішенні є два акценти: зазначення інформації, що це є російські товари і, паралельно, поширення інформації про товари вітчизняного виробництва з метою їх популяризації», – зазначив член виконавчого комітету Дмитро Ткачук.

У свою чергу, перший заступник міського голови Сергій Сухомлин наголосив на тому, що суб’єктів господарювання не зобов’язують вказувати на цінниках назву країни-виробника. Маркування походження товару лише рекомендують проводити.

«Кожний продукт, який знаходиться на полиці супермаркетів має кілька аналогів. Якщо споживач бачитиме, що виробник товару  – країна-окупант, то, можливо, віддасть перевагу продукції вітчизняного виробництва. Таким чином, ми популяризуємо українського виробника. Також не варто забувати про те, що Росія давно заборонила імпорт української молочної продукції та м’яса», – наголосив Сергій Сухомлин.

Загалом, рішення «Про маркування походження споживчих товарів» підтримало 27 членів виконавчого комітету.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare