Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 19
візитів сьогодні: 5395
візитів всього: 355286
Прогноз погоди
Сергій Сухомлин про роботу з благоустрою
6 серпня 2014 року 15:35
Власникам незаконно встановлених тимчасових споруд направлені письмові повідомлення з вимогою добровільно демонтувати конструкції. Про це під час засідання виконавчого комітету повідомив перший заступник міського голови Сергій Сухомлин.

Нагадаємо, на засіданні виконкому 9 липня 2014 року було прийнято рішення «Про демонтаж тимчасових споруд», що були встановлені самовільно на об’єктах благоустрою м. Житомира. Перелік споруд можна побачити тут.

«Наразі в місті активно ведеться робота з ліквідації стихійної торгівлі. Всі сили спрямовані на вирішення даної проблеми. Окрім «Житнього ринку», представники відповідальних структур працюють по Проспекту Миру та вулиці Щорса, де здійснюється несанкціонована торгівля. Найближчим часом, коли стабілізується ситуація зі стихійною торгівлею, ми розпочнемо демонтаж тимчасових споруд», – повідомив Сергій Сухомлин.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове