Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 16
візитів сьогодні: 5400
візитів всього: 355453
Прогноз погоди
Увага, спека!
6 серпня 2014 року 09:58
Протягом останніх днів значно зросла температура повітря. Як наслідок – підвищився ризик отримання сонячного та теплового ударів.
Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради звертає увагу жителів міста на необхідність дотримуватись елементарних правил поведінки під час перебування на вулиці та в неналежно провітрюваних приміщеннях.
Попередження перегрівання організму полягає в обмеженні перебування на сонці, приміщеннях з високими температурами.
Шановні громадяни! Не зловживайте витривалістю свого організму, більше знаходьтесь в холодку, обмежуйте фізичні навантаження, провітрюйте приміщення, періодично охолоджуйтесь.
Запам'ятайте, що вживання в жару алкогольних напоїв різко порушує терморегуляцію організму та може викликати тепловий удар.
Аби уникнути сонячного удару - одяг має бути з легкої нещільної тканини, світлий, слід носити капелюх.
Намагайтесь дотримуватись питного режиму, уживаючи неміцний чай і квас. Варто підтримувати в організмі водно-сольову рівновагу.
Запам'ятайте! Небезпека сонячного і теплового удару збільшується при фізичному навантаженні і відсутності води. Організм не встигає охолоджуватися і швидко перегрівається.
Ознаки перегрівання організму:
Погіршення самопочуття, слабкість. Відчуття сильного жару. Почервоніння шкіри. Рясне виділення поту. Посилене серцебиття, задишка, пульсація і важкість у скронях. Запаморочення, головний біль, іноді блювота.
У важких випадках теплового удару можливі затьмарення свідомості, аж до повної втрати, судоми різних груп м'язів, порушення дихання і кровообігу.
В усіх випадках перегрівання організму слід терміново викликати лікаря.
Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради                                  М.В. Дідківський


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове