Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 18
візитів сьогодні: 5396
візитів всього: 355317
Прогноз погоди
Військовий одружився під час відпустки
4 серпня 2014 року 09:54
Вікторія та Ярослав познайомились ще у школі, зустрічатись почали в 9 класі. Сьогодні їм вже по 21 і урочисто при свідках та рідних пару оголошують чоловіком та дружиною. Дивлячись у вічі, вони обіцяють бути підтримкою один одному та любити до кінця життя.

Вся специфіка цієї історії полягає в тому, що молодий наречений, боєць Житомирської 95-ої аеромобільної бригади, він з 23 квітня служить в зоні АТО. Побувавши на війні, як розповідає Ярослав, він переоцінив своє життя, переглянув цінності. Коли прийшов в свою першу відпустку - зробив пропозицію руки та серця Вікторії. Пара подала заяву у РАГС та всього за шість днів підготувалася до однієї з найважливіших подій в своєму житті.

Через декілька днів Ярославу повертатися на Схід, він командир автомобільного відділення, у підпорядкуванні 11 людей, 14 автомобілів. Перевозять військових, паливо, набої, харчі. До відпустки хлопець ніс службу на горі Карачун і у Слов’янську, каже, що не раз потрапляв під обстріли.

Віка закінчила інститут медсестринства і працює в обласній лікарні. Дівчина вже почала задумуватись над тим, щоб також йти до війська медсестрою. Причому, з сімейної історії, Віка отримала своє на честь великої Перемоги, бо народилася 9 травня. (Вікторія – лат. Перемога). Так і вийшло, що від тепер боєць з 95-тої йтиме по життю з Перемогою.

Пара, не дивлячись на свій юний вік, вже пройшла випробовування часом. Свого коханого Віка чекала рік зі строкової служби, вже після неї Ярослав пішов відразу на контракт та буквально, через 2 місяці поїхав в зону АТО.

Привітали молодят із одруженням перший заступник міського голови Сергій Сухомлин та голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Машковський. Представники влади висловили слова вдячності молодому військовому, а парі побажали пройти довгі роки щасливого подружнього життя. Зі словами, щоб завжди залишалися на зв’язку, молодятам подарували сучасні смартфони, які дозволять їм не тільки чути, але й бачити один одного через відеозв’язок Skype.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове