Як раніше повідомлялося, у результаті проведення численних робочих нарад та зустрічей міської влади з торгуючими, які реалізують товари у заборонених місцях, було прийнято рішення посилити щоденну рейдову роботу за активної участі правоохоронних органів в районі Житнього ринку. З торгуючими, які здійснювали продаж товарів у несанкціонованих місцях, щоденно проводилася роз’яснювальна робота, надавалася інформація щодо наявності місць для торгівлі безпосередньо на ринку, де наразі вони здійснюють продаж сільськогосподарської продукції. Торгівельні місця надала адміністрація «Житомирського кооперативного ринку». До вказаної роботи активно приєдналися представники правоохоронних органів.
Директор департаменту власності та ринкового регулювання міської ради Вікторія Краснопір зауважує, що надалі робота буде спрямована й на інші стихійні ринки, що існують у Житомирі.
У свою чергу, перший заступник міського голови Сергій Сухомлин наголошує на тому, що, окрім торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, ще одне проблемне питання полягає у зовнішньому вигляді та місці розміщення торгуючих квітами.
«У нас є перші результати, але на цьому ми не маємо права зупинятися. Ми не можемо дозволити вулицю, яка віднедавна носить назву Небесної сотні, залишити у такому вигляді, в якому вона є. З торгуючими, які продають квіти, також ведеться робота. Їм запропоновані кілька місць для розміщення, вони оберуть те, яке, на їх думку, буде найзручнішим», – зазначив перший заступник міського голови Сергій Сухомлин.
Рішучі кроки, спрямовані на ліквідацію стихійної торгівлі та впорядкування вулиць Житомира, міською владою здійснюються для забезпечення зручності мешканців міста, продажу в належних умовах якісної та безпечної продукції, дотримання правил з благоустрою, забезпечення рівних умов для суб’єктів господарювання – продавців.
Щоденна рейдова робота триває.