Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 22
візитів сьогодні: 5573
візитів всього: 507903
Прогноз погоди
Сьогодні у Житомирі вивішено Прапори Європи
27 червня 2014 року 08:48
27 червня 2014 року в Брюсселі Президент України Порошенко П.О. візьме участь у підписанні економічної частини (вільної торгівлі) Угоди про асоціацію з Євросоюзом.
 
«Це знакова подія в житті нашої країни – нова сторінка у розвитку України. Сьогодні Президент, підписуючи Угоду, робить вибір  стратегічного напрямку реформування країни, зокрема, щодо інтеграції в систему світових господарських зв’язків», - зазначив перший заступник міського голови Сергій Сухомлин.
 
Він також зауважив, що сьогодні  на будівлях по вул. Михайлівській у Житомирі вивішено Прапори Європи у знак підтримки підписання Угоди та готовності міста працювати у нових ринкових умовах.
 
«Вже сьогодні продукція житомирських підприємства знаходить попит не лише на українському, а й на закордонних ринках, витримує конкуренцію з відомими фірмами, з честю несе марку якості. Сподіваюсь, що нові ринкові можливості та високі стандарти виробництва стимулюють інвестиції, у тому числі і до міста Житомира», - зауважив С.Сухомлин.

Управління по зв’язках з громадськістю міської ради
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare