Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 25
візитів сьогодні: 5614
візитів всього: 542637
Прогноз погоди
Діти забезпечують моральну підтримку наших військових
19 червня 2014 року 17:20

У той час, коли дорослі збирають матеріальну допомогу для 95-тої аеромобільної бригади, діти пишуть листи та малюють малюнки. Так маленькі відпочивальники християнського дитячого табору «Благодать», що в Зарічанах, зібрали свою передачу для військових.

 

Наскільки важливою є матеріальна допомога, настільки ж важливо підтримати десантників морально, вважає перший заступник міського голови Сергій Сухомлин.

 

«До міської ради з табору привезли десятки конвертів з дитячими листами та малюнками. В нашому місті мирно, та все одно не можливо без емоцій читати такі листи солдатам - саме так діти в них звертаються до військових. Для хлопців – це справжня підтримка. Вже цієї п’ятниці вантажівкою, разом із всіма передачами для військових, будуть відправленні і дитячі роботи. Загальноміська мобілізація триває, потреб у десантників не менше, тому будемо організовувати збір допомоги та відправлення і надалі», - констатує Сергій Сухомлин.

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare