Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 26
візитів сьогодні: 5542
візитів всього: 477965
Прогноз погоди
Будівництво багатоповерхівки по вул.Щорса,155 буде завершено
19 червня 2014 року 10:05
Під час сесії міської ради депутати зобов’язали КП «Агентство з управління майном» Житомирської міської ради кошти, залишені на підприємстві від оренди комунального майна, спрямувати на будівництво десятиповерхового житлового будинку за адресою: м. Житомир, вул. Щорса, 155 відповідно до фінансового плану та забезпечити суворий контроль за їх цільовим використанням, мінімізувавши витрати підприємства та не допускаючи при цьому необґрунтованого їх завищення.
 
Окрім того, за рішенням депутатів щомісячно до 10 числа наступного місяця Агентством з управління комунальним майном надаватиметься звіт про отримання та використання коштів на будівництво, погоджений з управлінням капітального будівництва Житомирської міської ради, а також звіт за формою, визначеною рішенням виконавчого комітету від 07.11.2012 № 459 «Про затвердження порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів підприємств, що належать до комунальної власності міста», до департаменту власності та ринкового регулювання Житомирської міської ради, департаменту бюджету та фінансів Житомирської міської ради та постійної комісії з питань бюджету, комунальної власності та залучення інвестицій міської ради.
 
Також КП «Агентство з управління майном» зобов’язали відкрити окремі розрахункові рахунки для здійснення операцій за кожним видом господарської діяльності окремо та забезпечити ведення бухгалтерського обліку окремо за кожним видом господарської діяльності.

Поряд з тим рішенням сесії заборонили комунальному підприємству «Агентство з управління майном» Житомирської міської ради здійснювати готівкові операції при справлянні орендної плати за нерухоме комунальне майно.
 
Дане рішення набуває чинності з дня його прийняття та діє до перерахунку комунальним підприємством «Агентство з управління майном» Житомирської міської ради суми в розмірі 2 953,7 тис. грн. відповідно до розрахунку за виконані будівельно-монтажні роботи по будівництву десятиповерхового житлового будинку  по вул. Щорса, 155 в м. Житомирі, але не пізніше ніж до 01.01.2015 року.
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare