Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 19
візитів сьогодні: 5573
візитів всього: 507866
Прогноз погоди
Нову покрівлю отримають мешканці будинку на Бульварі Польському,15
16 червня 2014 року 10:34
Сонячно яскраву покрівлю отримають мешканці будинку по вул. Б. Польський, 15. У вівторок, 10 червня за вказаною адресою були розпочаті ремонтні роботи. Вже за три дні робітники перекрили один з блоків будинку. Перший заступник міського голови Сергій Сухомлин піднявся на дах 9-ти поверхівки, щоб подивитись як проходить робота з ремонту покрівлі.

"Ціна пінополіуретанового покриття трохи дорожча за новий руберойд, але має значні переваги, - зазначає Сергій Сухомлин, - Вартість складає 254 грн., новий руберойд – 210 грн. за кв.м, різниця невелика, але термін служби покриття пінополіуретаном компенсує її в рази. З розвитком міського бюджету, ми будемо збільшувати кількість будинків, де перекриємо дах, так як для Житомира це одна з основних проблем".
 
Сергій Сухомлин  говорить, що метод перекриття покрівлі на Маликова вже перевірений часом, у минулому році саме так було відремонтовано дах на Котовського, 71/105: "На прикладі будинку по Котовського ми побачили, що покрівля витримала різні погодні умови, добре перенесла зимовий період. Скарг від мешканців не було, проблем з покрівлею не виникало".
 
Особливим досягненням впровадження сучасної технології ремонту покрівель в Житомирі, вважає начальник управління житлового господарства Світлана Півоварова: "Довготривалий строк служби 30 і більше років, дає змогу значно скоротити витрати на подальше утримання поверхні будови та міжремонтне обслуговування. А так як пінополіуретан бажано покрити фарбою, то Житомир можна таким чином зробити трохи яскравішим".

Також цього року планується ремонт покрівлі будинку за адресою пров. 3Березівський, 6


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare