Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 35
візитів сьогодні: 5553
візитів всього: 481373
Прогноз погоди
Капітальний ремонт вул. Домбровського розпочато
29 травня 2014 року 14:33

Як раніше повідомлялося, 29 травня розпочався капітальний ремонт асфальтного покриття в районі Сінного ринку. До робіт залучено 30 одиниць техніки та близько 40 працівників. Капітальний ремонт на вул. Домбровського між вул. Щорса та вул. Московською триватиме 2 тижні. Рух громадського та приватного транспорту перекрито. Доступ до вищезазначеного відрізку вулиці лише технологічний транспорт (оптові закупівельними та постачальники продукції).

 Проектом капітального ремонту передбачено відремонтувати 5,5 тис. кв.м асфальтобетонного покриття та більше 40 оглядових колодязів, а також встановити 10 пандусів (пониження бортового каменя для інвалідів).

«В 2013-му році ця вулиця була включена до переліку доріг, що потребують капітального ремонту. Проте, у зв’язку з недостатнім фінансуванням ремонтні роботи перенесли на 2014 рік. Фінансується ремонт за рахунок субвенцій з державного бюджету. Загалом, на ремонтні роботи вул. Домбровського передбачено 800 тис. грн.», – зазначив начальник комунального відділу управління комунального господарства Житомирської міської ради Петро Ярмолюк.

 Раніше асфальтне покриття було підготовлено до ремонтних робіт по вул. Домбровського між вул. Перемоги та вул. Щорса. На даній ділянці заплановане проведення поточного ремонту дороги.

Окрім того, вибірковий капітальний ремонт асфальтного покриття здійснено по вул. Корольова (від вул. Вітрука до вул. Космонавтів) та на перехресті вул. Щорса­/Котовського.

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare