Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 24
візитів сьогодні: 5546
візитів всього: 476716
Прогноз погоди
Юнаки Житомира завойовують призові місця на Всеукраїнських змаганнях з волейболу
22 травня 2014 року 15:03
Вихованці Житомирської юнацької спортивної школи №1 двічі протягом року вибороли бронзу на Всеукраїнських змаганнях з волейболу.

У жовтні 2013 року юні волейболісти взяли участь в Першості України з волейболу серед юнаків 2000/2001 р.н., що відбулась у м. Жмеринка на Вінничині. Там вперше в історії Житомирської області в напруженій боротьбі хлопці здобули бронзові нагороди.

Кілька тижнів тому спортсмени відділення волейболу Житомирської юнацької спортивної школи №1  повернулися з м. Новомосковськ Дніпропетровської області, де проходив Чемпіонат України дитячої ліги серед юнаків. На весняних змаганнях  житомирська команда також завоювала бронзові нагороди.

Старший тренер відділення волейболу Житомирської юнацької спортивної школи №1 Вадим Кравченко розповідає, що майстерство волейболу освоюють більше 100 юнаків 2000 – 2003 рр. народження. На думку тренера, у багатьох з них є великі перспективи.

«Хочу наголосити на тому, що вперше в історії Житомирської області ми здобули призові місця на Всеукраїнських змаганнях. До цього житомирські юнаки ніколи не піднімалися на п'єдестал. А цього року маємо вже 2 бронзи. Це велике досягнення. Нашими суперниками були дуже сильні команди – вихованці дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву. Тоді як в Житомирі є лише відділення волейболу при ДЮСШ», – розповів Вадим Кравченко.

За словами тренера, н айбільша заслуга у здобутках житомирської команди – наполегливість та витримка спортсменів. Втім, важливою є і фінансова підтримка відділення волейболу.

«ЇЇ надають управління у справах сім’ї молоді та спорту, спонсори і меценати, серед яких і депутати Житомирської міської ради. Окрема подяка заступнику міського голови Олександру Бочковському, який зацікавлений у розвитку даного виду спорту в Житомирі», – зазначив тренер відділення волейболу  Житомирської юнацької спортивної школи №1 Вадим Кравченко.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare