Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 26
візитів сьогодні: 5552
візитів всього: 481363
Прогноз погоди
Проведено аукціон з продажу об’єкту нерухомості
7 травня 2014 року 18:11
7 травня 2014 року органом приватизації комунального майна територіальної громади міста – департаментом власності та ринкового регулювання Житомирської міської ради проведено аукціон з продажу об’єкту нерухомості – будівлі лазні з котельнею по пров. Мальованському, 15.
 
Відділом по управлінню та приватизації комунального майна проведено значну підготовчу роботу, що передбачена законодавством України, з метою дотримання всіх правових аспектів.
 
“Аукціон – найбільш ефективна форма продажу в даному випадку, адже вона передбачає відкритість, конкурентність, можливість підвищення ціни”, - зазначила начальник відділу по управлінню та приватизації комунального майна Олена Кравчук.
 
За результатами аукціонних торгів будівлю лазні з котельнею загальною площею 406,9 кв.м. придбано юридичною особою за 203 706 тис.грн.
 
“Об’єкт продажу – приміщення лазні знаходиться в незадовільному технічному стані, оскільки лазня “Веселка” не функціонувала близько 4-х років. Таким чином, рішення міської ради щодо продажу його з відкритих торгів з метою визначення нового ефективного власника було оптимальним. Соціальна складова врахована  – об’єкт продано із збереженням профілю (надання послуг лазні) протягом 5-ти років”, - повідомила директор департаменту власності та ринкового регулювання  Вікторія Краснопір.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare