Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 51
візитів сьогодні: 5625
візитів всього: 581697
Прогноз погоди
Сергій Сухомлин презентував реформу транспортної системи в Житомирі перевізникам приміських маршрутів
29 квітня 2014 року 10:41
Перший заступник міського голови зустрівся з перевізниками, які обслуговують приміські маршрути. Метою зустрічі були презентація та обговорення транспортної реформи в Житомирі.

«Загальна концепція реформування полягає в тому, щоб приміські маршрутки доїжджали лише до меж Житомира, а містом рухався переважно комунальний транспорт. Така реформа допоможе врятувати комунальне підприємство «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління», субвенція для якого цього року зменшилася майже на 9 мільйонів гривень» - розповідає Сергій Сухомлин. «За проектом реформи», - продовжив перший заступник міського голови. -  «Для приміського транспорту на в’їзді у Житомир можна збудувати пересадочні станції, тоді вартість проїзду для пасажирів зменшиться за рахунок скорочення маршруту. Також на цих станціях, у Бердичівському, Новоград-Волинському, Коростенському, Київському та Чуднівському напрямках, планується створення соціальних торговельних рядів – маленьких ринків, де мешканці прилеглих сіл зможуть реалізовувати власну сільгосппродукцію».

Окрім перевізників, на зустрічі були присутні та брали участь в обговоренні голови сільських рад, районної ради та районної адміністрації. Виступ Сергія Сухомлина викликав ряд питань у присутніх перевізників, що вже багато років обслуговують приміські маршрути.

«Ми розуміємо проблеми, які можуть виникнути коли районні маршрутні автобуси будуть доїжджати лише до меж міста» - говорить Сергій Сухомлин. «Деякі маршрути стануть просто не рентабельними. Це призведе до того, що жителям районів, які працюють та навчаються в Житомирі буде важко добиратись. В процесі обговорення, щодо впровадження даної програми ми будемо вносити корективи. В них максимально врахуємо інтереси всіх, і жителів Житомирського району, і перевізників».

У результаті, сторони дійшли згоди, що приміській транспорт не повинен дублювати маршрути міста, а питання з перевізниками будуть вирішувати в комплексі, аби всім було зручно.

«На сьогодні вже  розробляється план руху приміського транспорту, з урахуванням побажань і згодом буде презентовано схему руху маршрутних таксі по Житомиру», - зазначає перший заступник міського голови Сергій Сухомлин.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare